Išvyka į Pajūrio regioninį parką

Vykdant ES projekto „Kokybės krepšelis“ veiklas spalio 21 d. 7 klasės mokiniai lankėsi Pajūrio regioniniame parke. Vyko integruota istorijos-geografijos edukacija Memel Nord įtvirtinimuose. Vadovas supažindino su įtvirtinimų atsiradimo istorija ir jų buvusia paskirtimi. Dar įtvirtinimų prieigose, mokiniai pamatė tikrus išlikusius apkasus, bombų žymes. Edukacijos metu teko išnešti „sužeistuosius“ iš „mūšio“ lauko. Išbandyti jėgas metant prieštankinę granatą. Apsilankius viduje, mokiniai susipažino, kaip dirbo pasieniečiai. Apie tai byloja surinkti daiktai, technika.

Aplankėme Olando kepurę, kur jūra įnirtingai ardo krantą ir kasmet pasistūmi į priekį. Mokslininkai mano, kad po 500 metų Karklės kaimas bus jūros dugnas. Pakrantėje ieškojome magminių, metamorfinių, nuosėdinių uolienų. Mokėmės jas atskirti.

Išvyka buvo informatyvi ir teikianti daug emocijų. Pajusti potyriai išliks ilgam.

Geografijos mokytoja Loreta Stulgienė

Ankstesnis straipsnisSveikatinimo savaitė