Olimpinis mėnuo

Visą mėnesį Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos pradinukai dalyvavo projekte Olimpinis mėnuo 2021! Vyko fizinio aktyvumo, emocinės sveikatos, sveikos mitybos ir bendradarbiavimo veiklos. Kiekvienos savaitės temą pradinukams pristatyti padėjo superherojai: Ąžuolas Galingasis, Una Superbičiulė, Amis Kilniaširdis ir Luka Kibirkštis. Jų plakatai puošė klasių duris. Mokiniai kiekvieną dieną darė mankštą kartu su Olimpiečiais, žiūrėjo emocinės sveikatos video reportažus, atliko gautas užduotis, kartu atsipalaidavo, pasijuokė, susidraugavo su emocijomis. Nagrinėjo sveikos mitybos temą, kalbėjo apie sveikatai palankių maisto produktų naudą. Nepamiršta ir bendradarbiavimo temą. Viso projekto metu vaikai buvo fiziškai aktyvūs. Už dalyvavimą projekte visiems dalyviams įteikti diplomai.

Mokiniams tai padėjo atrasti sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą, kaip įtraukią, linksmą ir naudingą veiklą.

Pradinių klasių mokytoja Lina Stasiulevičienė

Ankstesnis straipsnisKelionė po Žemaičių aukštumą
Sekantis straipsnisIšvyka į Kauno botanikos sodą