Didelių darbų sėkmė dažnai priklauso nuo mažų smulkmenų

Didelių darbų sėkmė dažnai priklauso nuo mažų smulkmenų

Įgyvendindami „Kokybės krepšelio“ veiklas, menų, technologijų ir fizinio ugdymo MG nariai lapkričio mėn. 9 dieną organizavo metodinę dieną.

Pasipuošę nykštukų kepuraitėmis atlikome mankštą, žaidėme Kahoot. Žaidimo nugalėtojai buvo apdovanoti saldžiais prizais. Virtualioje erdvėje įdomiai buvo pristatytos visos gimnazijoje esančios MG. Po to visi piešė fraktalus ir sužinojo savo panaudotų spalvų reikšmes. Metodinės dienos dalyviai piešė širdeles ir jose aprašė savo emocijas, patirtas piešiant ir klausantis muzikos. Susiskirstę grupėmis, mokytojai kūrė instrumentines-muzikines kompozicijas pagal A. Baranausko „Anykščių šilelio“ pateiktas ištraukas. Baigiantis renginiui, vyko refleksija, kurios metu dalyviai išsakė  patirtus jausmus ir tai, ką pritaikys savo pamokose.

Metodinę dieną pabaigėme paslaptingai – mėgavomės „virtuvės šefo“ Vytauto skania sriuba. Šis renginys ne tik dar labiau suartino mūsų MG narius, bet ir dar kartą įrodė, kad bendras darbas – sėkmės garantas.

Muzikos mokytoja Vaida Baltrušaitienė, dailės ir technologijų mokytoja Irena Kliknienė

Ankstesnis straipsnisRespublikinė užsienio kalbų metodinė diena
Sekantis straipsnisSusitikimas su priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos inspektoriais