Išvyka į edukaciją „Pažink mokslą kitaip“

Vykdant ES projekto „Kokybės krepšelis“ veiklas, spalio 19 dieną 8 klasės mokiniai keliavo į Palangos iliuzijų namą „Eureka“. Mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Pažink mokslą kitaip“. Jie stebėjo chemines, egzotermines reakcijas, spalvų kitimą, deguonies ir vandenilio išsiskyrimą, skirtingų dujų fizikines savybes, fizikinius dėsnius, atliko logines užduotis.

Gintaro muziejuje mokiniai daugiau sužinojo apie gintarą, jo panaudojimo būdus, sužinojo apie išmaniųjų technologijų panaudojimo muziejuje galimybes.

Aplankėme Birutės kalną ir koplyčią, gėrėjomės Palangos botanikos parko aplinka, ramia Baltijos jūra.

Šioje edukacinėje kelionėje mokiniai praktiškai susipažino, kaip pritaikomos gamtos mokslų, istorijos ir kitose pamokose įgytos žinios.

Gamtos mokytoja Raselė Gestautienė

Ankstesnis straipsnisIšvyka į Kauno botanikos sodą
Sekantis straipsnisPagerbėme mirusiųjų atminimą