Netradicinės pamokos Anykščiuose

Netradicinės pamokos Anykščiuose

Baranausko klėtelė – A. Vienuolio memorialinis muziejus – Arklio muziejus – J. Biliūno sodyba-muziejus – Kalitos kalnas (rogučių trasa) – J. Biliūno kapas („Laimės žiburys“) – Puntuko akmuo – Lajų takas.

Štai tiek daug I–III g klasių mokiniai aplankė Anykščiuose vykdydami ES projekto „Kokybės krepšelis“ veiklas. Per vieną dieną gimnazistai išklausė keturių gidų pasakojimus apie programinių autorių gyvenamąjį laikotarpį, buities sąlygas, kūrybos kelią, pasivaikščiojo po garsiųjų klasikų aprašytas vietas, ir, tikiu, atmintin įsidėjo žymiai daugiau nei tradicinių pamokų metu.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Marytė Karpienė

Ankstesnis straipsnisPagerbėme mirusiųjų atminimą
Sekantis straipsnisSpalio 27 dieną minint rašytojos Ramutės Skučaitės 90-metį