Nusikėlėme į baroko epochą

Nusikėlėme į baroko epochą

Spalio 27 dieną III g klasės mokiniai pasinėrė į baroko pasaulį – panaudojant Kultūros paso ir ES projekto Kokybės krepšelis lėšas Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centre dalyvavo integruotose edukacinėse lietuvių kalbos ir literatūros pamokose „M. K. Sarbievijus ir Kražiai“.

Mokiniai buvo ne tik supažindinti su baroko epochos literatūra, muzika, raštu, bet ir patys aktyviai dalyvavo veiklose – plunksna rašė dailyraščiu, lietuviškai ir lotyniškai skaitė pateiktus programinio autoriaus M. K. Sarbievijaus tekstus, išmoko pagrindinį barokinio menueto žingsnelį, sušoko šokį, klausėsi gyvai atliekamos baroko epochos muzikos, aptarė to meto architektūrą.

Tokios aptariamo laikotarpio dvasios persmelktos pamokos labai įtaigios, ilgai įstringa atmintin, ugdo komunikacinius ir meninius gebėjimus, kūrybinę saviraišką bei prigimtinę jauno žmogaus kultūrą.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Marytė Karpienė

Ankstesnis straipsnisSpalio 27 dieną minint rašytojos Ramutės Skučaitės 90-metį
Sekantis straipsnisKuriame grožį drauge