Pamokos teatre

Pamokos teatre

Vykdant ES projekto „Kokybės krepšelis“ veiklas, IV g kl. mokiniai turėjo galimybę apsilankyti teatre. Lapkričio 23 d. abiturientai Nacionaliniame Kauno dramos teatre žiūrėjo režisieriaus J. Jurašo spektaklį „Balta drobulė“, pastatytą pagal privalomą vidurinio ugdymo lietuvių kalbos ir literatūros programinį A. Škėmos kūrinį „Balta drobulė“. Integruotas lietuvių kalbos ir literatūros mokomojo dalyko turinys su teatru lavina estetinę pajautą, skatina įžvelgti literatūros jungtis su kitais menais. Mokiniai, pažiūrėję spektaklį, palygino jį su skaitytu ir analizuotu klasėje privalomu literatūros programiniu kūriniu, reflektuodami įtvirtino įgytas literatūrines žinias.

Lietuvių kalbos mokytoja Jovita Radčenkienė

 

Ankstesnis straipsnisLaimėjome jaunųjų matematikų olimpiadoje
Sekantis straipsnisLaiškas europiečiui