Puikią saulėtą dieną nuostabios pamokos Kaune

Puikią saulėtą dieną nuostabios pamokos Kaune

Vykdant ES projekto „Kokybės krepšelis“ veiklas lapkričio 12 d. IV g klasės mokiniams buvo organizuota netradicinė lietuvių kalbos ir literatūros pamoka – edukacinė išvyka į Kauno Maironio literatūros muziejų. Pasinaudoję Kultūros paso lėšomis, dvyliktokai dalyvavo labai įdomioje edukacinėje programoje ,,Išmanyk Maironį”- susipažinę su modernaus muziejaus eksponatais ir atlikę interaktyvias užduotis, pasikartojo ir įtvirtino žinias apie Maironio gyvenimą ir kūrybą, reflektuodami suvokė ir nusakė didžiojo poeto reikšmę lietuvių kultūroje!

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Jovita Radčenkienė

Ankstesnis straipsnisDėmesingo įsisąmoninimo pradžiamokslis
Sekantis straipsnisTrečiokai dalyvauja Šiaurės šalių literatūros savaitės projekte