Advento ir šv. Kalėdų laikotarpio papročiai ir tradicijos

Artėjant šv. Kalėdoms, gruodžio 23 dieną mokytojos Vaida Baltrušaitienė, Vida Greičienė ir Irena Kliknienė 5–8 klasių mokiniams organizavo pažintinę kultūrinę dieną „Etnokultūrinis ugdymas“ apie advento ir šv. Kalėdų laikotarpio papročius ir tradicijas. Per trečią pamoką mokiniai, kartu su savo auklėtojomis, susipažino su dienos veiklomis, prisiminė senolių papročius, smagiai žaidė, bendravo. Sekanti pamoka buvo skirta kūrybiškumui ugdyti – iš natūralių medžiagų mokiniai gamino kalėdinius žaisliukus. Maloniai padirbėję, dalyvavo Kultūros paso edukacijoje „Lietuviškos kūčios“. Veiklų aptarimas vyko su šventinio šurmulio prieskoniu, kai vieni kitiems linkėjo žiemiškai gražių, jaukių bei džiaugsmingų švenčių.

Ankstesnis straipsnisSveikinimas
Sekantis straipsnisIntegruotos pamokos „Kalėdinis sveikinimas“