Konkurso „Pasveikinkim vieni kitus“ laureatai

Konkurso „Pasveikinkim vieni kitus“ laureatai

Lapkričio mėnesį pradinių klasių mokiniai dalyvavo Raseinių r. pradinių klasių mokinių virtualių atvirukų konkurse „Pasveikinkim vieni kitus“, skirtame Draugo dienai paminėti. Toks renginys skatina vaikus tobulintis dorines savybes, draugiškumą ir ugdytis skaitmeninę kompetenciją, kūrybiškumą, informacinį mąstymą. Iš konkurso sulaukėme puikių rezultatų: net 4 mūsų gimnazijos mokiniai tapo laureatais! Tai 2 klasės mokiniai Aronas Radžius ir Aronas Jasevičius, bei 3 klasės mokinės Gustė Sabockytė ir Neringa Mažeikytė. Nuoširdžiausiai sveikiname ir linkime tolimesnių kūrybinių laimėjimų!

Pradinių klasių mokytoja Milda Grinevičienė

 

Ankstesnis straipsnisAntikorupcinis konkursas „Skaidrumą kuriame kartu“
Sekantis straipsnisLaimėjimas konkurse ,,Rudens nuotaikos 2021“