Rajoninis konkursas-festivalis „Muzikiniu traukiniu atrieda Kalėdos“

Rajoninis konkursas-festivalis „Muzikiniu traukiniu atrieda Kalėdos“

Tęsiantis adventiniam laikotarpiui, gruodžio 16 dieną nuotoliniu būdu vyko Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių festivalis-konkursas „Muzikiniu traukiniu atrieda Kalėdos“, kuris subūrė 5–10 klasių mokinius iš Girkalnio pagrindinės mokyklos, Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos, Ariogalos gimnazijos, Betygalos Maironio gimnazijos, Raseinių Šaltinio progimnazijos, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos ir Raseinių specialiosios mokyklos. Mūsų gimnazijai atstovavo 7–I g kl. merginų ansamblis „Melos“ (atiteko Paslaptingiausio kolektyvo nominacija) ir 5–6 kl. ansamblis „Šypsenėlė“ (atiteko Žaismingiausio kolektyvo nominacija). Kolektyvai paruošė skirtingo charakterio kalėdines dainas, kurias renginio metu galėjo stebėti renginio dalyviai.

Šiemet organizatoriams buvo nelengvas iššūkis koncertinius numerius perkelti į youtube kanalą, o festivalį stebėti „zoom“ platformoje, kur be dalyvių, jų rengusių mokytojų, svečių, organizatorių, stebuklingu būdu atsirado trys profesionalūs ir kompetentingi nykštukai, kuriems  teko atsakingas darbas stebėti ir vertinti sumaniuosius, išradinguosius, kūrybiškuosius dalyvius.

Nuoširdus ačiū dalyviams, už kantrų ir atsakingą darbą ruošiantis konkursui-festivaliui bei bendradarbiavimą ir pagalbą visiems organizuojant renginį.

Muzikos mokytoja Vaida Baltrušaitienė

Ankstesnis straipsnisSveikatiados iššūkis – Mankštiada
Sekantis straipsnisŽiemos magija