Sėkmė tarptautiniame konkurse „Muzika kitaip-2021“

Sėkmė tarptautiniame konkurse „Muzika kitaip-2021“

Lapkričio 24 d. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos pradinukai savo muzikines žinias pasitikrino tarptautiniame pradinio ugdymo mokinių muzikos konkurse „Muzika kitaip-2021“, kurį organizavo Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija. Konkurse galėjo dalyvauti 4 mokiniai (iš 2–4 kl.). Savo žiniomis mūsų pradinukai varžėsi tarp Vilniaus, Panevėžio, Šiaulių, Klaipėdos, Kauno ir Baltarusijos bei Kaliningrado mokyklų bendraamžių. Savo amžiaus kategorijose gimnaziją atstovavo 3 kl. mokinės Neringa Mažeikytė ir Viktorija Klimašauskaitė bei 4 kl. mokinės Austėja Navardauskaitė ir Skaistė Baltrušaitytė. Sėkmė lydėjo 3 kl. mok. Neringą Mažeikytę, kuri laimėjo garbingą II-ąją vietą. Nuoširdus ačiū visiems dalyviams už kantrų ir atsakingą rengimąsi konkursui.

Muzikos mokytoja Vaida Baltrušaitienė

Ankstesnis straipsnisKlasės vadovo diena kitaip
Sekantis straipsnisIII g klasės mokinių išvyka į Kauną