Trečiokai susipažįsta su naujomis išmaniosiomis  programėlėmis

QR kodas – kvadratinis taškų tinklelis baltame fone, leidžiantis užkoduoti įvairią informaciją. Turbūt nerasime žmogaus, kuris vienur ar kitur nebūtų pastebėjęs šių juodai baltų kvadratėlių, slepiančių savyje kažkokią paslaptį. Galbūt kai kuriems jie ir liks paslaptimi, bet tik ne smalsiems trečiokams, kuriuos paslaptys  žavi.

QR kodo programėlę „Robotukų“ būrelio užsiėmimų metu trečiokai išbandė – ne tik perskaitė ir išsprendė užkoduotus matematikos uždavinius, bet ir patys savo sukurtus uždavinius kodavo ir pateikė spręsti draugams.

Mokiniams labai patiko „Animal 4D+“ greita ir lengva programėlė, leidžianti nuskaityti atspausdintas gyvūnų korteles ir stebėti, kaip gyvūnai atgyja jūsų akyse!... Tai paverčia tą 2D eskizą 3D judančia animacija, leidžiančia suktis, pasukti ir priartinti bei tolinti kiekvieną gyvūną. Buvo labai įdomu ir naudinga!

Mokytoja Virginija Ralienė

Ankstesnis straipsnisLaimėjimas konkurse ,,Rudens nuotaikos 2021“
Sekantis straipsnisSveikatiados iššūkis – Mankštiada