Projektas „2022 Svajonių kalendorius“

Šiais mokslo metais visi pradinių klasių mokiniai ir jų mokytojos dalyvavo kasmetiniame Raseinių Viktoro Petkaus progimnazijos organizuojamame projekte „2022 Svajonių kalendorius“. Jo tikslas – kūrybiškai skatinti vaikus svajoti ir siekti savo svajonių išsipildymo. Pasiruošimas truko visus metus: mokiniai kiekvienam mėnesiui rinkosi temą, kūrė savo kūrybinius darbus, ieškojo prasmingų posakių, darė parodėles-atrankas. Projektas žadina mokinių kūrybiškumą, lavina emocinį intelektą, ugdo pasitikėjimą savimi ir motyvaciją, skatina kritiškai pažiūrėti į savo sprendimus, toleruoti kito nuomonę. Kiekviena pradinė klasė turi savo „Svajonių kalendorių“, o antrokai sudarė ir savo asmeninius kalendorius. Dėkojame Raseinių Viktoro Petkaus progimnazijos pradinių klasių mokytojai metodininkei Gražinai Šimkevičienei už prasmingo projekto organizavimą ir įgyvendinimą. Dėkojame pirmos klasės „2022 Svajonių kalendoriaus“ rėmėjams – tėveliams Vitalijui ir Indrei Būziams.

Pradinių klasių mokytoja Milda Grinevičienė

Ankstesnis straipsnisProjektas „Atsisveikinimas su vaikyste“
Sekantis straipsnisSveikatiados iššūkis „Mano mėgstamiausias užkandis“