Projektas „2022 Svajonių kalendorius“

Projektas „2022 Svajonių kalendorius“

Šiais mokslo metais visi pradinių klasių mokiniai ir jų mokytojos dalyvavo kasmetiniame Raseinių Viktoro Petkaus progimnazijos organizuojamame projekte „2022 Svajonių kalendorius“. Jo tikslas – kūrybiškai skatinti vaikus svajoti ir siekti savo svajonių išsipildymo. Pasiruošimas truko visus metus: mokiniai kiekvienam mėnesiui rinkosi temą, kūrė savo kūrybinius darbus, ieškojo prasmingų posakių, darė parodėles-atrankas. Projektas žadina mokinių kūrybiškumą, lavina emocinį intelektą, ugdo pasitikėjimą savimi ir motyvaciją, skatina kritiškai pažiūrėti į savo sprendimus, toleruoti kito nuomonę. Kiekviena pradinė klasė turi savo „Svajonių kalendorių“, o antrokai sudarė ir savo asmeninius kalendorius. Dėkojame Raseinių Viktoro Petkaus progimnazijos pradinių klasių mokytojai metodininkei Gražinai Šimkevičienei už prasmingo projekto organizavimą ir įgyvendinimą. Dėkojame pirmos klasės „2022 Svajonių kalendoriaus“ rėmėjams – tėveliams Vitalijui ir Indrei Būziams.

Pradinių klasių mokytoja Milda Grinevičienė

Ankstesnis straipsnisProjektas „Atsisveikinimas su vaikyste“
Sekantis straipsnisSveikatiados iššūkis „Mano mėgstamiausias užkandis“