Sveikatiados iššūkis „Mano mėgstamiausias užkandis“

Sveikatiados iššūkis „Mano mėgstamiausias užkandis“

Šiandien antrokai surengė vaisių kokteilių fiestą Sveikadiados konkursui „Mano mėgstamiausias užkandis“. Internete mokiniai skaitė įvairius sveiko maisto receptus, aiškinosi, ką valgyti yra sveika ir kur kokių maistinių medžiagų yra daugiausia. Labiausiai sudomino vaisių ir uogų kokteiliai. Mokiniai atsinešė įvairių vaisių ir uogų: braškių, mėlynių, avokadų, obuolių, bananų, vynuogių, kriaušių, mandarinų, ananasų, kivių ir serbentų. Noriai patys valė ir pjaustė vaisius, mokėsi naudotis ne tik maisto trintuve, bet ir smulkintuve. Matavo pagal receptą reikalingą skysčių kiekį, svėrė uogas ir ragaudami derino skonius. Visi dirbo labai susikaupę: supiltos į stiklinę vaisių sultys turėjo atrodyti ir gražiai, ir skaniai. Rezultatas pranoko lūkesčius: kokteiliai sužavėjo ne tik spalvingumu, bet ir savo skoniu! Tai tikra vitaminų „bomba“! Kaip skanu vaišintis pačių pagamintais skanėstais!

Pradinių klasių mokytoja Milda Grinevičienė

Ankstesnis straipsnisProjektas „2022 Svajonių kalendorius“
Sekantis straipsnisEuropos Sąjungos vertybės