Žiniasklaida. Kaip atpažinti melagieną?

Žiniasklaida. Kaip atpažinti melagieną?

Sausio 13 dieną vykdant projektą „Mokyklos – Europos parlamento ambasadorės“ II g klasės gimnazistai pilietiškumo pagrindų pamokoje kalbėjo apie žiniasklaidos galią formuoti visuomenės nuomonę. Pamokos metu mokiniai susipažino su žiniasklaida ir aptarė kokios žiniasklaidos priemonės jaunimui patraukliausios, išsiaiškino kas yra dezinformacija ir dėl kokių pagrindinių priežasčių ji skleidžiama, kokiais būdais atpažinti.

Naudodamiesi mobiliaisiais įrenginiais ir patarimais – faktų tikrinimo kompasu – mokiniai grupėse nustatinėjo informacijos internete patikimumą. Gautas išvadas pristatė klasei.

Istorijos mokytoja Ineta Stankuvienė

Ankstesnis straipsnisEuropos Sąjungos vertybės
Sekantis straipsnisSu šviesa į šviesą