Didžiausia bendradarbiavimo pamoka, skirta Vasario 16-ajai

Vasario 11 dieną visi gimnazijos mokiniai su klasių vadovais dalyvavo didžiausioje nuotolinėje bendradarbiavimo pamokoje, skirtoje Vasario 16-ajai – Lietuvos valstybės atkūrimo dienai – paminėti. Įdomu tai, kad visos mūsų gimnazijos klasės susirado po klasę iš kitų rajonų mokyklų ir kartu dalyvavo bendroje, jų klasių vadovų vedamoje pamokoje, o po to 5–8 klasių mokiniai dar ir stebėjo organizatorių parengtą pilietiškumo pamoką. Taigi, nemakštiškiai užmezgė draugystę su Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Druskininkų, Alytaus, Vilkaviškio, Jurbarko, Šilalės, Kelmės ir Mažeikių mokiniais. Buvo dalijamasi iš anksto paruošta video medžiaga, piešiniais, pinamos juostos, dainuojama ir deklamuojama, naudojantis įvairiomis programomis suorganizuoti mini konkursai ir patikrintos žinios apie Lietuvą.

Daugumai tai buvo nauja patirtis, atnešusi daug iššūkių, jaudulio ir emocijų. Tačiau ir mokytojai, ir mokiniai pripažino, kad šis projektas paskatino ne tik įdomiai paminėti Lietuvai svarbią datą, bet ir užmegzti ryšius tolesniam bendradarbiavimui.

Didžiausia bendradarbiavimo pamoka, skirta Vasario 16-ajai
Ankstesnis straipsnisPasiekimai