Paskaita apie internetą

Kovo 25 dieną 5–7 klasių mokiniai dalyvavo labai naudingoje paskaitoje „Probleminis interneto naudojimas, priklausomybė nuo ekrano“. Paskaitą vedė visoje Lietuvoje žinomo skaitmeninio etikos centro įkūrėjos Rasa Jauniškienė ir Renata Gaudinskaitė. Mokiniai išgirdo daugybę moksliniais tyrimais pagrįstos informacijos bei naudingų patarimų, kaip būti saugiam internete, kaip išmokti pačiam valdyti skaitmeninį pasaulį bei kaip nusistatyti ekrano laiko ribas. Lektorės kvietė mokinius suprasti, kad internete yra tiesiog medžiojamas mūsų laikas ir dėmesys, skatino atsispirti norui naršyti ir paieškoti motyvacijos skirti laiko tam, kas iš tiesų svarbu – mėgiamiems užsiėmimams, artimiesiems ar tiesiog bendravimui.

7 klasės vadovė Virginija Bartkienė

Ankstesnis straipsnisAr saugūs internete?
Sekantis straipsnisMEPA pamokos apie liaudies dainas