Susitikimas su rašytoja

Vykdydami numatytus renginius, skirtus Lietuvių kalbos dienoms, kovo 10 d. į gimnaziją pakvietėme rašytoją Ignę Zarambaitę, kuri 7 klasių mokiniams vedė edukacinius užsiėmimus „Aš – herojus“.

Susitikimo, organizuoto pagal Kultūros pasą, metu rašytoja pristatė savo knygas,  papasakojo apie savo brendimo kelią, pomėgius. Septintokams detaliau pristatė knygą „Juodavandeniai“, kuri 2021 metais paauglių kategorijoje laimėjo Metų knygos apdovanojimą ir buvo pripažinta skaitytojų mylimiausia. Mokiniai susidomėję klausėsi įdomios knygos atsiradimo istorijos, susijusios su Šilutės krašto potvyniais. Kūrybinių dirbtuvių metu mokiniai gamino skirtukus knygai.

Tokie renginiai skatina mokinius susidomėti knyga, jos skaitymu, pasijusti knygos herojumi, išmėginti save ir atsiskleisti kūrybinėse veiklose.

Lietuvių kalbos mokytoja Elena Vaitkuvienė

Ankstesnis straipsnisPrizinė vieta Žemaitijos regiono Etninės kultūros olimpiadoje!
Sekantis straipsnisKaukėtos Užgavėnės