Prizinės vietos anglų kalbos olimpiadoje

Balandžio 12 dieną būrelis septintos ir aštuntos klasės mokinių dalyvavo rajoninėje anglų kalbos olimpiadoje. Čia jie galėjo pasitikrinti savo anglų kalbos gramatikos žinias, skaitymo bei rašymo įgūdžius.

Džiugu, kad šių metų olimpiada buvo sėkminga net keturiems mūsų gimnazijos mokiniams. Sveikinu septintokus Eglę Radžiutę, laimėjusią pirmąją vietą ir Oskarą Laukšą, kuris liko garbingoje antroje vietoje. Tarp aštuntokų šauniai pasirodė Inesta Jokubauskaitė bei Deimantė Tautkutė laimėjusios atitinkamai antrą ir trečią vietas. Linkiu šiems šauniems mokiniams išlikti motyvuotiems, aktyviems, daug dirbti bei pasiekti dar daug gražių laimėjimų ateityje.

Anglų kalbos mokytoja Reda Mėlinienė

Ankstesnis straipsnisPrizinės vietos geografijos olimpiadoje
Sekantis straipsnisŽydintis medis