Prizinės vietos geografijos olimpiadoje

Balandžio 12 d. vyko geografijos olimpiados 7–8 kl. I turas. Jame dalyvavo Viktorija Bredelytė (8 kl.), Deimantė Tautkutė (8 kl.) ir Rimas Janušas (7 kl.). Šiame ture dalyvavo moksleiviai iš visos Lietuvos.

Puikiai pasirodė mūsų moksleiviai. Viktorija ir Rimas pateko į antrą turą. Jie toliau dalyvaus antrame olimpiados etape.

Raseinių rajono geografai paskirstė vietas tarp dalyvavusių rajono moksleivių. Tarp septintokų jos pasiskirstė sekančiai: 1-a vieta –Šaltinio progimnazijos moksleiviui, 2-a vieta – Rimui Janušui, 3-a Ariogalos gimnazijos septintokui.

Tarp aštuntokų: 1-a vieta Viktorijai Bredelytei, 2-a vieta atiteko Viduklės gimnazijos aštuntokui, 3-a vieta – Deimantei Tautkutei.

Sveikinu visus dalyvius. Viktorijai ir Rimui linkiu sėkmės II ture.

Geografijos mokytoja Loreta Stulgienė

Ankstesnis straipsnisIII vieta rajoninėje 3–4 klasių mokinių matematikos olimpiadoje
Sekantis straipsnisPrizinės vietos anglų kalbos olimpiadoje