Tęsiasi „Sumanaus moksleivio akademijos“ veiklos

Balandžio 7 dieną II–IV g klasių mokiniai dalyvavo Vytauto Didžiojo universiteto organizuojamame nuotoliniuose „Sumanaus moksleivio akademijos“ Verslumo ir Ekologijos klasių užsiėmimuose. Verslumo klasės užsiėmime mokiniai sužinojo apie inovacijas žemėtvarkoje, profesijos įdomybes ir pritaikymą kasdienybėje. Susipažino su triukšmingiausiomis profesijomis, didelio garso pasekmėmis ir priemonėmis, kaip apsaugoti žmonių sveikatą nuo keliamo triukšmo. Ekologijos klasės užsiėmime mokiniai klausėsi VDU dėstytojos pranešimą tema „Maisto švaistymui ne!“. Paskaitos metu mokiniai sužinojo kiek kiekvienas žmogus per metus išmeta maisto, gavo patarimų kaip galima to išvengti. Abi klasės įgytas žinias galėjo įsivertinti Kahoot žaidime. Paskaitos buvo naudingos ir įdomios.

Rugilė Stanislavičiūtė, IV g klasės mokinė

Tęsiasi „Sumanaus moksleivio akademijos“ veiklos
Ankstesnis straipsnisPaskaita „Seksualinio smurto prevencija“
Sekantis straipsnisGerumo akcija „Kartu už laisvę“