BŪK DAUGIAU!

BŪK DAUGIAU!

Gegužės 13 d. IV g klasės mokiniai vyko į Vilnių – dalyvavo didžiuliame 2022 metų jaunimo festivalyje „VIBELIFT“. Už padovanotą galimybę dėkojame gimnazijos Direktorei.

Festivalyje „VIBELIFT“ buvo kalbama apie santarvę ir vienybę, pasirinkimo laisvę ir laisvą valią, ryžtą ir savidiscipliną, poreikius ir jų subalansavimą, emocijas ir jų valdymą.

Renginio metu nuolat skambant šūkiui „Būk daugiau!“, organizatoriai, įžymūs pranešėjai, muzikos atlikėjai ir renginio partneriai siekė įkvėpti ir paskatinti jaunus žmones, kad jie drąsiai priimtų iššūkius, gintų savo nuomonę, matytų ir kalbėtų tiesą. Juk nuo jaunosios kartos vertybių, atsparumo ir drąsos priklauso ir dabartis, ir ateitis – mūsų pačių, pasaulio, gamtos ir planetos.

IV g klasės vadovė Jovita Radčenkienė

Ankstesnis straipsnisSėkmė respublikinėje technologijų olimpiadoje
Sekantis straipsnisSaugau save ir kitus