Išvyka į KTU

Išvyka į KTU

Gegužės 12 d. 8, I–IV gimnazijos klasių mokiniams chemijos pamokos vyko KTU Chemijos technologijos fakulteto neorganinės ir organinės chemijos laboratorijoje. Čia mokiniai gilino chemijos žinias bei atliko laboratorinius darbus. Jiems sėkmingai pavyko metalą padengti kitu metalu – gauti elektrocheminę dangą, mokiniai tyrė, kaip vyksta skirtingais metalais padengtų lydinių korozija. Taip pat išmokta paslinkti cheminę pusiausvyrą į vieną ar kitą cheminės reakcijos pusę, nustatyti, kokie veiksniai turi įtakos cheminės reakcijos greičiui. Mokiniai turėjo progą dar kartą įsitikinti, koks įdomus ir įtraukiantis yra chemijos dalykas!

                      Chemijos mokytojos Žaneta Kalėjutė ir Raselė Gestautienė

Ankstesnis straipsnis„Kaip nubrėžti trajektoriją nuo žinių iki sėkmės“
Sekantis straipsnisSėkmė respublikinėje technologijų olimpiadoje