„Kaip nubrėžti trajektoriją nuo žinių iki sėkmės“

„Kaip nubrėžti trajektoriją nuo žinių iki sėkmės“

2022 m. gegužės 11 dieną Raseinių Viktoro Petkaus progimnazijoje vyko 2022 m. I–IV gimnazinių klasių olimpiadų laimėtojų ir mokytojų, parengusių 3–8 klasių ir I–IV gimnazinių klasių olimpiadų laimėtojus, apdovanojimų šventė.

Dalyvauti šventėje buvo pakviesta trylika Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos mokytojų, rengusių mokinius olimpiadoms ir konkursams bei trys I–IV gimnazinių klasių mokiniai.

Dalyvius sveikino Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis, mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas, Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Modesta Lukoševičienė. Gerą nuotaiką dovanojo styginių kvartetas „IPA“.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irena Griškienė

„Kaip nubrėžti trajektoriją nuo žinių iki sėkmės“
„Kaip nubrėžti trajektoriją nuo žinių iki sėkmės“
Ankstesnis straipsnisEuropos egzaminas
Sekantis straipsnisIšvyka į KTU