Mažos rankos daug ką gali

Mažos rankos daug ką gali

Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių piešinių konkurse „Mažos rankos daug ką gali“, skirto Tarptautinei Raudonojo Kryžiaus dienai paminėti. Konkursas skatino mokinius domėtis laikmečio problemomis, ugdyti atjautą labiausiai pažeidžiamoms visuomenės grupėms ir nelaimės ištiktiems asmenims.

Konkurso laureatais tapo net 4 gimnazijos mokiniai: tai pirmokai Vaiva Kontvainytė ir Ugnius Baltrušaitis, trečiokė Gabrielė Jovaišaitė, ketvirtokė Skaistė Baltrušaitytė. Laureatai apdovanoti padėkomis ir atminimo dovanėlėmis.

Sveikiname konkurso laureatus ir džiaugiamės jų laimėjimais!

Pradinių klasių mokytoja Lina Stasiulevičienė

Ankstesnis straipsnisZooparke
Sekantis straipsnisEdukacija Kelmės krašto istorijos muziejuje