BENDRADARBIAUJANČIŲ KLASIŲ SUSITIKIMAS

Birželio 10 d. klasės valandėlės metu I g klasės mokiniai virtualiai susitiko su bendraamžiais iš Skaudvilės gimnazijos. Šį kartą naujiems draugams pristatėme savo klasę, papasakojome kokiu ritmu gyvename savo gimnazijoje, pristatėme savo gimtąjį Nemakščių miestelį – mažąją Lietuvos kultūros sostinę 2022. Bendraamžiai išgirdo Nemakščių atsiradimo istoriją, miestelio vystymosi raidą, virtualiai parodėme lankytinas ir garsinančias Nemakščius vietas – Muziejuką, Švč. Trejybės bažnyčią ir Lurdą. Kartu pasidžiaugėme plenero „Nemakščių ratai“ darbais ir akimirkomis iš ką tik vykusios šventės „Vasara prasideda Nemakščiuose“.

Nuoširdžiai norime padėkoti chemijos mokytojai Raselei Gestautienei, kuri tarsi tiltas tarp Nemakščių ir Skaudvilės, padėjusiai mus suburti su Skaudvilės gimnazijos mokiniais.

Susitarėme ateityje susitikti gyvai.

Ig klasės mokiniai ir auklėtoja

Ankstesnis straipsnisPradinio ugdymo programos baigimo šventė
Sekantis straipsnisEdukacija Šiaulių šokolado fabrike