Lietuvos švietimo istorijos muziejuje

Lietuvos švietimo istorijos muziejuje

Birželio 2 dieną šeštokai vyko į pažintinę kultūrinę dieną Ugdymas karjerai į Lietuvos švietimo istorijos muziejų, kur dalyvavo edukacijoje „Nuo piktogramos iki permutacijos“. Mokiniai susipažino su edukatoriaus profesija; senaisiais bendravimo būdais ir priemonėmis bei tebevartojamomis komunikacijomis; sužinojo kaip mūsų pasaulį pakeitė piktograma, fonetinis raštas; mokėsi perduoti informaciją naudodami Morzės abėcėlės kodą, bandė bendrauti gestų kalbos ženklais, išmėgino senąsias rašymo priemones, „pasimatavo“ sekretorės profesiją. 

Mokiniai labai džiaugėsi malonia ir įdomia išvyka. Drauge praleistas laikas vienija kolektyvą, o patirti nuotykiai išliks ilgam.

6 kl. vadovė Genovaitė Jankauskaitė

Ankstesnis straipsnisKas Tu esi: vidinis kritikas ar palaikytojas?
Sekantis straipsnisPirma vieta respublikoje