Pradinukų „Mažoji olimpiada“

Pradinukų „Mažoji olimpiada“

Birželio 7 d. gimnazijos pradinukai dalyvavo Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių „Mažojoje olimpiadoje“. Dalyvavo net 8 rajono mokyklų komandos. Džiaugiamės puikiai reprezentavę savo gimnaziją ir iškovoję nemažai prizinių vietų. Komandiniame estafetės bėgime užėmėm garbingą III vietą. Mokiniai pasiekė ir asmeninių laimėjimų. Pirmokė Miglė Neverdauskaitė užėmė II vietą kamuoliuko metime įsibėgėjus; antrokas Dominykas Juškys – III vietą šuoliuko į tolį iš vietos rungtyje; ketvirtokė Modesta Šimaitytė – III vieta baudų metimo į taikinį rungtyje. Šauniausiai pasirodė trečiokai – net dvi prizinės vietos 60 m bėgime: tai III vieta Gustei Sabockytei ir Dovydui Pratašiui. Didžiuojamės tokiais šauniais mokiniais ir linkime jiems tolimesnių laimėjimų!

Pradinių klasių mokytoja Milda Grinevičienė

Ankstesnis straipsnisPatyriminė diena po Nemakščių miestelį
Sekantis straipsnisPirmokai konferencijoje „Atradimų laboratorija“