„Europos Sąjunga. Valstybės ir kalbos“

Vykdant projektą Mokyklos Europos Parlamento Ambasadorės ir artėjant Europos kalbų dienai, rugsėjo 23 d. šeštos klasės mokiniai anglų k. pamokoje „Europos Sąjunga. Valstybės ir kalbos“ daug dėmesio skyrė Europos Sąjungai pažinti, valstybių bei jų kalbų pavadinimams išmokti. Ši pamoka – puiki proga plačiau mokiniams pristatyti didelę Europos kalbų įvairovę ir paraginti mokytis kalbų. Mokiniai pamokoje susidomėję pažiūrėjo filmuką apie Europos Sąjungos valstybes, klausėsi Europos Sąjungos himno „Odė džiaugsmui“, o tada ir patys dalinosi savo žiniomis apie šalis, kurias jau žino, kuriose lankėsi patys arba pabuvojo jų tėveliai. Pamokos metu mokiniai susipažino su dar nežinomais valstybių pavadinimais, mokėsi juos ištarti bei užrašyti. Vėliau kūrė plakatus, puošė juos šalių vėliavų spalvomis, piešė simbolius.

Per šią pamoką šeštokai ne tik išmoko naujų Europos Sąjungos valstybių bei kalbų pavadinimų, bet ir išgirdo įdomių faktų, pasidžiaugė vienas kito sėkme, pasidalino šypsena.

Anglų kalbos mokytoja Reda Mėlinienė

Ankstesnis straipsnisKetvirtokų išvyka į Dubysos regioninio parko lankytojų centrą
Sekantis straipsnis„Auksinis ruduo 2022“