Gimnazijos bendruomenė Raseinių miesto šventėje „Rudens bendrystės sodas 2022“

Gimnazijos bendruomenė Raseinių miesto šventėje „Rudens bendrystės sodas 2022“

Lietingą rugsėjo 17 rytą, nepabūgę lietaus nei vėjo, gimnazijos bendruomenės nariai sugūžėjo nešini vėliavėlėmis su mokyklos herbu, balionais ir lentele su įstaigos pavadinimu į Raseinių miesto šventę. Ten, drauge su kitų mokyklų, įstaigų, organizacijų atstovais dalyvavome šventinėje eisenoje miesto gatvėmis bei šventės atidaryme.

Sulaikę kvapą laukėme iškilmingo Raseinių garbės piliečio vardo suteikimo ceremonijos, kurios metu mūsų garsiam kraštiečiui, unikalaus Aštuonračio muziejaus įkūrėjui, technikos entuziastui Leonui Tamulevičiui buvo oficialiai suteiktas garbės piliečio vardas. Visos gimnazijos bendruomenės vardu mokyklos direktorė su keletu bendruomenės narių sveikino, džiaugėsi ir dėkojo Leonui už pagalbą ir paramą gimnazijai, suteiktą galimybę ugdymo turinio veiklas organizuoti netradicinėje aplinkoje – muziejuje.

Dėkojame iniciatyviai gimnazijos tarybos pirmininkei Ingai Kringelienei, tėveliams, mokytojams ir mokiniams, visiems darbuotojams ir autobusų vairuotojams, kurie savo dalyvavimu rudens bendrystės sode parodėte, jog Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos bendruomenė yra gausi, draugiška, geranoriška, pilietiška ir iniciatyvi.

Ačiū visiems už bendrystę!

Gimnazijos bendruomenė Raseinių miesto šventėje „Rudens bendrystės sodas 2022“
Gimnazijos bendruomenė Raseinių miesto šventėje „Rudens bendrystės sodas 2022“
Gimnazijos bendruomenė Raseinių miesto šventėje „Rudens bendrystės sodas 2022“
Gimnazijos bendruomenė Raseinių miesto šventėje „Rudens bendrystės sodas 2022“
Ankstesnis straipsnisNaujieji mokslo metai prasidėjo nuo dovanų!
Sekantis straipsnisPaminėjome Lietuvos žydų genocido aukų atminimo dieną