Sėkmės piešinių konkurse „Auksinis ruduo“

Spalio 19 dieną Raseinių specialioji mokykla ir Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba organizavo mokinių piešinių konkursą „Auksinis ruduo“, kuriame dalyvavo vienuolika mūsų gimnazijos mokinių (Vytautas S. 1 kl., Viltė Č. 2 kl., Tomas R. 2 kl., Tautvydas J. 3 kl., Andrius 3 kl., Agnė Ona R. 4 kl., Ema J. 4 kl., Elija J. 6 kl., Ema V. II g kl., Kamilė V. II g kl. ir Nojus G. IV g kl.).

Labiausiai sėkmė šypsojosi 1–2 klasių mokinių grupėje Tomui R., užėmusiam II-ąją vietą (pradinių klasių mokytoja Jūratė Dumskienė), 5–7 klasių mokinių grupėje – Elijai J., užėmusiai II-ąją vietą (dailės ir technologijų mokytoja Irena Kliknienė), 8–10 klasių mokinių grupėje – Emai V., užėmusiai I-ąją vietą (dailės ir technologijų mokytoja Irena Kliknienė) ir 11–12 klasių mokinių grupėje – Nojui G., užėmusiam I-ąją vietą (dailės ir technologijų mokytoja Irena Kliknienė).

Nugalėtojai apdovanoti Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos diplomais ir atminimo dovanėlėmis.

Logopedė Ernesta Fedorenko

Ankstesnis straipsnisMEPA pamoka 7 kl.
Sekantis straipsnisAteitininkų veiklos prieš atostogas