Konkursas-viktorina „Kartu mes galim daug!“

Po dviejų metų pertraukos į Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnaziją sugužėjo pradinių klasių mokinių komandos į tradicinį renginį „Kartu mes galim daug!“

Renginio tikslas – aktyvinti mokinių socializacijos, integracijos procesus inicijuojant bendras kūrybines ir reflektyvias veiklas.

Šiais metais į konkursą atvyko svečiai iš Raseinių r. Betygalos Maironio pagrindinės mokyklos, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos, Raseinių Šaltinio progimnazijos ir Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos.

Renginį organizavo ir užduotis vertino pradinių klasių mokytoja metodininkė Virginija Ralienė, vyresnioji logopedė, specialioji pedagogė Ernesta Fedorenko, logopedė, specialioji pedagogė Gintarė Garbenė, kurios susumavusios rezultatus paskelbė viktorinos nugalėtojus. Pirmąją vietą iškovojo Raseinių r. Betygalos Maironio pagrindinės mokyklos komanda, antrąją – Raseinių Šaltinio progimnazijos ir trečiąją – Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos komandos.

Susirinkusius dalyvius pasveikino gimnazijos direktorė Dalia Mačiulaitienė bei 4 klasės mokiniai.

Prisistačiusios komandos pradėjo varžytuves, o po jų – draugiškai visi kartu domėjosi informacinių technologijų naujovėmis, bandė valdyti robotukus Photon.

Nuoširdžiai dėkojame Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos administracijai ir Raseinių švietimo pagalbos tarnybos metodininkei Jurgai Urbonavičienei už atminimo dovanėles bei padėkas dalyviams, o 4 klasės mokiniams – už saldžias atminimo dovanėles.

Ernesta Fedorenko, vyresnioji logopedė, specialioji pedagogė

Ankstesnis straipsnisNacionalinis konkursas moksleiviams „Skaidrumą kuriame kartu“
Sekantis straipsnis„Muzika kitaip-2022“