Kalėdinių sausainių dirbtuvėlės

Kalėdinių sausainių dirbtuvėlės

Nuo pirmų gruodžio dienų trečiokai su džiaugsmu atlikinėjo adventinio kalendoriaus užduotėles ir nekantriai laukė staigmenos. Belaukdami jos mes gaminome „sniego burbulus“ – tai bus mūsų dėkingumo dovanos. Ir šiandien tai įvyko! Gruodžio 13 dieną į klasę susirinko nemažas mamyčių būrelis. Jos atsinešė namuose keptų imbierinių sausainių, o štai mums teko džiaugsmas juos papuošti. Susikaupę kibome į darbą; kieno sausainis bus skoningiausiai išpuoštas, kieno atitiks šventinę tematiką? Bepuošiant mamytės papasakojo apie kalėdinius papročiuos ir tradicijas, pasidalino sausainių receptų ypatumais, rodė pavyzdį, kaip reikia dailiai piešti su cukriniu glajumi. Kol mes gražinome sausainius, mamytės spėjo sukonstruoti ir papuošti eglutę gimnazijos kalėdinių eglių alėjai. Esame be galo dėkingi mūsų mamytėms Agnei, Aušrai, Linai, Laimai ir Danutei už tokias įdomias veiklas, šventiškai ir jaukiai praleistą laiką, pasibuvimą kartu. Jūs nepakartojamos!

Pradinių klasių mokytoja Milda Grinevičienė

Ankstesnis straipsnisPirma vieta virtualių atvirukų konkurse
Sekantis straipsnisKultūrinė pažintinė diena – ugdymo karjerai diena