Keturių žvakių pasaka

Keturių žvakių pasaka

Penki antros klasės mokiniai – Miglė Neverdauskaitė, Melita Gokaitė, Kotryna Karvelytė, Domas Stabrauskas ir Ugnius Baltrušaitis kartu su savo šeima pynė ir dekoravo Advento vainikus, bei pateikė Rajono pradinių klasių mokinių advento vainikų konkursui „Keturių žvakių pasaka“, kurio tikslas – skatinti veikti, bendrauti, bendradarbiauti, plėtoti emocinę, socialinę, kultūrinę patirtį, susipažįstant su Advento laikotarpio papročiais ir tradicijomis. Nors visi darbai buvo įspūdingi, Domas Stabrauskas šiandien gavo žinią, kad tapo laureatu. Sveikiname.

Konkurso organizatoriai dėkoja dalyviams, kurie savo kūrybinius darbus padovanojo Raseinių trečiojo amžiaus universiteto studentams. Pasidžiaukime visais darbais.

https://www.facebook.com/rspt.lt/videos/1710895875973177

Mokytoja Jūratė Dumskienė

Ankstesnis straipsnisSvečiuose „Pupkis Pūstažandis ir draugai“
Sekantis straipsnisSėkmė rajoninėse kvadrato varžybose