Prizinė vieta oratorių anglų kalba konkurse

Prizinė vieta oratorių anglų kalba konkurse

Gruodžio 14 d. Ariogalos gimnazijoje vyko 6–8 klasių oratorių anglų kalba konkursas „The Future of the World Depends on us“. Į konkursą atvyko net 11 oratorių iš skirtingų mokyklų pasiruošę išsakyti savo mintis apie globalias problemas: švarą, taiką, žmonių elgesį, atsakomybę ateities kartoms. Pagrindiniai konkurso uždaviniai buvo paskatinti gabių mokinių kūrybinių, meninių ir viešojo kalbėjimo gebėjimų lavinimą. Šiam konkursui kalbas parengė ir trys mūsų gimnazijos septintokai Goda Kringelytė, Rusnė Maciulevičiūtė ir Majus Rukas. Be galo džiaugiuosi visais šiais mokiniais, įdėjusiais daug pastangų, kad jų 3 minučių kalba būtų išgirsta, suprasta ir įvertinta. Didžiausi sveikinimai skirti  Majui, laimėjusiam antrąją vietą, bet ne mažiau pagyrimų nusipelnė ir Goda bei Rusnė, kurios kaip ir Majus puikiai atliko savo užduotis, sklandžiai perteikė mintis, pasisėmė patirties, įveikė viešojo kalbėjimo baimę. Linkiu šiems šauniems septintokams sėkmės kituose konkursuose.  

Anglų k. mokytoja Reda Mėlinienė

Ankstesnis straipsnisRajoninėse 3X3 krepšinio varžybose
Sekantis straipsnisPamoka degalinėje. Septintokai valgė mėsainius ir mokėsi