Rajoninis konkursas-festivalis „Muzikiniu traukiniu atrieda Kalėdos“

Rajoninis konkursas-festivalis „Muzikiniu traukiniu atrieda Kalėdos“

Tęsiantis adventiniam laikotarpiui, gruodžio 14 dieną mūsų gimnazijoje vyko Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių festivalis – konkursas „Muzikiniu traukiniu atrieda Kalėdos“, kuris subūrė 5–8 klasių mokinius iš Girkalnio pagrindinės mokyklos, Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos, Raseinių Šaltinio progimnazijos, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazijos ir Raseinių specialiosios mokyklos. Renginio dalyvius žaisminga daina apie Kalėdas pasveikino ketvirtos klasės mokiniai ir prie sveikinimų savo palinkėjimais prisijungė Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Valdonė Balčaitienė, Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos pavaduotoja ugdymui Irena Griškienė, Girkalnio pagrindinės mokyklos pavaduotoja ugdymui Aleksandra Liutko-Alijauskė

Dalyviai turėjo įveikti net penkias užduotis, kad įrodytų jog yra tikrai sumanūs, kūrybingi, muzikalūs bei yra sukaupę nemažai dalykinių žinių. Renginyje sėkmė lydėjo mūsų gimnazijos aštuntokes, kurios individualioje užduotyje Kahoot laimėjo prizines vietas. Eglė Radžiutė I vieta, Liveta Šimaitytė II vieta, Lukrecija Stulgytė III vieta. O kūrybinių užduočių atlikime mūsų komanda iškovojo II vietą.

Nuoširdus ačiū dalyviams, už kantrų ir atsakingą darbą ruošiantis konkursui-festivaliui bei bendradarbiavimą ir pagalbą visiems organizuojant šį renginį.

Muzikos mokytoja Vaida Baltrušaitienė

Ankstesnis straipsnisKultūrinė pažintinė diena – ugdymo karjerai diena
Sekantis straipsnisRajoninėse 3X3 krepšinio varžybose