„Atmintis gyva, nes liudija“

Prieš 32 metus, mūsų tautiečiai drąsiai kovojo už laisvę, kurioje dabar gyvename mes. Norėdami juos prisiminti bei pagerbti, gimnazijos mokiniai ir mokytojai ryte susirinkome bažnyčioje, kad žuvusiuosius atmintume ne tik darbais ar simboliais, bet ir malda. Pasimeldėme už kovotojus, pasimeldėme ir už Ukrainą, kurioje vyksta dar siaubingesni dalykai. Ryte uždegėme vienybės ir pergalės žvakes visoje mokykloje. Gimnazijos atstovai padėjo gėlių, uždegė atminimo ir vienybės žvakutes prie Kryžkalnio memorialo taip pagerbdami kovojusius ir žuvusius už Lietuvos laisvę.

Neužmirštuolė – vieningas ženklelis, prisimenant, paaukojusius savo gyvybę kovoje už laisvę, žmones. Šį ženklą mūsų gimnazijoje segėjome visi, jog įrodytumėme, kad mes prisimename, kodėl esame laisvi.

Dėkojame visiems prisidėjusiems.

Nepamirškime laisvės svarbos.

NMMG mokinių savivalda

Ankstesnis straipsnisKonkursas „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“