Europos sąjungos valdymas

Europos sąjungos valdymas

Sausio19 d. dieną aštuntokai per geografijos pamoką tęsė pažintį su MEPA projektu, kodėl jis organizuojamas ir kokie jo tikslai. Pamokos tema „Europos sąjungos valdymas“. Mokiniai susipažino su svarbiausiomis ES institucijomis, jų funkcijomis, kur jos įsikūrusios. Būstines sužymėjo žemėlapyje. Dirbdami poromis, mokiniai paruošė plakatus, juos pristatė. O po pamokos darbai persikėlė į stendą.

Pamokos refleksija – kahoot žaidimas. Paruoštus klausimus mokiniai sukėlė į žaidimą. Smagu rungtyniauti, o dar smagiau laimėti. Atidžiausi, greičiausiai į klausimus atsakinėjo ir ant nugalėtojų pakylos užlipo Eglė, Tajus ir Urtė.

Mokiniams patiko „kitokia“ pamoka ir su nekantrumu laukia kitų MEPA pamokų.

Geografijos mokytoja Loreta Stulgienė

Ankstesnis straipsnisBuvusio prezidento vykdytų veiklų ataskaita
Sekantis straipsnis5X5 futbolo varžybos