Konkursas „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“

Konkursas „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“

Sausio 6 dieną Prezidento Valdo Adamkaus bibliotekoje-muziejuje vyko ITMC organizuojamo konkurso „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“, diplomų įteikimo šventė. Konkurso tikslas – ugdyti moksleivių filologinę ir kompiuterinę kultūrą, skatinti originalias idėjas, atrasti savitumą, išradingumą, atskleisti kūrybinius polinkius ir gebėjimus, aktyvinti informatikos mokytojus. Šiemet buvo pateikta daugiau nei 300 darbų. Džiaugiamės, kad Agnės Zubrickaitės ir Gabrieliaus Juščiaus sukurti koliažai laimėjo trečias vietas. Dar trys mokiniai – Gabrielė Jovaišaitė, Rugilė Lukošiūtė ir Austėja Navardauskaitė apdovanoti diplomais, o juos paruošę mokytojai – padėkomis.

IT mokytoja Daiga Milkintienė

Konkursas „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“
Konkursas „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“
Ankstesnis straipsnisTinklinis 2023
Sekantis straipsnis„Atmintis gyva, nes liudija“