1 vieta

Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos (VDU ŽŪA) Miškų ir ekologijos fakultetas šiais mokslo metais drauge su partneriais jau 11-ąjį kartą rengia nacionalinį moksleivių konkursą „Mano pasaulis – darniai Lietuvai“. Gruodį įvyko atrankinis šio konkurso etapas. Jo rezultatai lėmė, kurios komandos keliaus į pusfinalį, kurio metu bus varžomasi dėl kelialapių į finalinį etapą.

Konkurso pusfinalis vyko vasario 22 dieną, VDU Žemės ūkio akademijos Centrinių rūmų Iškilmių salėje. Pusfinaliuose dėl vietos finale varžosi 19-a šalies bendrojo lavinimo mokyklų ir profesinio rengimo centrų atstovai. Pirmame pusfinalyje mūsų gimnazijos komanda, kurią sudaro Ig kl. mokinė Viktorija Bredelytė, IIIg kl. mokiniai Gustė Masiulytė ir Gvidas Paukštys, IVg kl. mokiniai Arminas Jagminas ir Edgaras Miniotas, tapo nugalėtojais! Šios komandos laukia finalas, kuris vyks Lietuvos Respublikos Seime. Tikimės, jog ir finale mus lydės sėkmė.

Dalia Venckuvienė, fizikos mokytoja

Ankstesnis straipsnisKaukėtos Užgavėnės