Projektas „Nusiraminimo dėžutė“

Projekto „Nusiraminimo dėžutė“ tikslas – mokyti vaikus konstruktyvių nusiraminimo būdų. Šiame projekte dalyvauja 1–4 kl. mokiniai. Socialinė pedagogė Gražina ir psichologė Rasa kalbėjosi su mokiniais, kokius jie žino nusiraminimo būdus ir kas asmeniškai jiems padeda nusiraminti. Atsižvelgiant į tai, buvo ruošiama ši dėžutė kiekvienai 1–4 klasei. Joje yra informacija apie nusiraminimo būdus: pvz. pasportuok, pasikalbėk, atsigerk vandens, suskaičiuok ir kt. Taip pat labai svarbu, kai jauti įtampą, išmokti tinkamai kvėpuoti. To mokinius išmokys „Ugninis drakonas“, esantis „Nusiraminimo dėžėje“. Dėžutėje dargi slepiasi antistresiniai žaislai, kurie leis nurimti, išveikti kylančią įtampą ar pyktį.

Ačiū gimnazijos administracijai  už idėjos palaikymą. Taip pat tariame ačiū savanorėms 4 klasės mokinėms Gustei ir Gabrielei J. už įdomų šio projekto pristatymą kitiems mokiniams. Tikimės, kad ši dėžutė taps klasės dalimi ir kiekvienas vaikas atras savo nusiraminimo būdą.

Socialinė pedagogė Gražina, psichologė Rasa

Ankstesnis straipsnisMES PRISIMENAME