Pamoka miestelio bibliotekoje

Vasario 8 d. trečiokai buvo pakviesti pasisvečiuoti miestelio bibliotekoje. Bibliotekininkė Simona vedė edukaciją apie internete tykančius pavojus. Ji supažindino su saugaus interneto naudojimosi tvarka, paaiškino, kaip teisingai elgtis naršant, kaip apsisaugoti nuo virusų ir ką daryti, kad nepaskleistume viešai savo asmeninių duomenų. Įtvirtindami žinias, mokiniai sprendė kryžiažodžius, atliko įdomiąsias užduotėles. Tuo pačiu turėjo progą susipažinti, kokias knygas vaikams turi miestelio biblioteka. Už teisingus atsakymus ir smalsius klausimus vaikai gavo skanumynų. Laikas prabėgo nepastebimai. Nuoširdžiai dėkojame Simonai už įdomiai ir prasmingai praleistą laiką. Lauksime kitų apsilankymų bibliotekoje.

Pradinių klasių mokytoja Milda Grinevičienė

Ankstesnis straipsnisIII-a vieta rajoninėje muzikos olimpiadoje
Sekantis straipsnisMeninio skaitymo konkursas