Kaip nepaklysti šiuolaikinių finansų labirintuose?

Vykdant projekto „Sumanaus moksleivio akademija“ veiklas, kovo 21 dieną IV g klasės mokiniai vyko į Kauno VDU Žemės ūkio akademiją į ekologijos klasės III susitikimą „Kaip nepaklysti šiuolaikinių finansų labirintuose?“

Mokiniai susipažino su piniginių pajamų šaltiniu – didžiausia namų ūkio pajamų dalimi, Lietuvos namų ūkių pagrindiniais pajamų šaltiniais. Sužinojo, kaip skirstomos namų ūkio pajamos, nuo kokių vidinių ir išorinių veiksnių priklauso pajamų dydis, kokios yra bendros ir disponuojamos pajamos. Antroje paskaitos dalyje buvo įdomu klausytis dainų, susijusių su pinigų valdymu, atsakyti į pateiktus klausimus ir dalyvauti aptarime bei mokytis dėlioti išlaidas pagal savo šeimos prioritetus.

Tikiu, kad, ugdant verslumą, įgytos žinios apie finansų naudojimą, jų valdymą auklėtiniams tikrai pravers ateityje.

IV g klasės vadovė Irena Kliknienė

Ankstesnis straipsnisAkcija „Pasitikime grįžtančius paukščius“
Sekantis straipsnisGera žinia iš konkurso