Konkursas „Moku, pritaikau“

Konkursas „Moku, pritaikau“

2023 m. kovo 14 dieną, vyko tradicinis Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų 7–8 kl. mokinių matematikos konkursas „Moku, pritaikau“ – intelektualus žaidimas, kuriame tarpusavyje varžosi individualiai ir komandos, kuri tiksliau atliks, taikys matematikos žinias. Konkurse dalyvavo 6 komandos iš Raseinių rajono bei Šiaulių sanatorinės mokyklos 7–8 klasių matematikai. Mūsų komandą sudarė septintokai Kamilė Sirtautaitė, Majus Rukas ir aštuntokės Eglė Radžiutė bei Lukrecija Stulgytė, kuri komandinėje užduotyje laimėjo III vietą. Sėkminga buvo ir individuali užduotis Kamilei – laimėta antra vieta.

Ačiū dalyvavusiems ir įdomiai praleidusiems laiką, bei daugiau pamilusiems matematiką.

Matematikos mokytoja Audra Jocienė

Ankstesnis straipsnisIlgalaikis Europos Sąjungos biudžetas
Sekantis straipsnisJau kvepia Velykomis!