Prizinė vieta olimpiados regioniniame etape!

Prizinė vieta olimpiados regioniniame etape!

Vasario 27 d. Telšių Atžalyno progimnazijoje vyko penktosios Lietuvos moksleivių Etninės kultūros olimpiados regioninis turas. Jame dalyvavo moksleiviai iš devynių Žemaitijos regiono rajonų: Skuodo, Šiaulių, Kelmės, Kretingos, Mažeikių, Jurbarko, Raseinių ir Šiaulių, bei Palangos miestų. Mūsų rajonui atstovavusi Barbora Šaltytė (8 kl.) ne tik pademonstravo puikų žemaičių tarmės, papročių, tautinių rūbų, kulinarinio paveldo ir architektūros išmanymą, bet ir palankiai komisijos narių buvo įvertinta už žemaičių tarme paruoštą meninę programą. Sveikiname Barborą 8–10 klasių grupėje užėmus 3 vietą! Nepaprastai didžiuojamės gabia mokine!

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Marytė Karpienė

Ankstesnis straipsnisDisco night 100
Sekantis straipsnisIII vieta tarpzoninėse salės futbolo varžybose