Teisinių žinių konkursas „Temidė“

Kovo 7 dieną Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje vyko moksleivių teisinių žinių konkursas „Temidė“, kurio tikslas populiarinti policijos profesiją, skatinti jaunimo atsakingumą bei pilietiškumą, stiprinti švietimo įstaigų bendruomenių ir teisėsaugos institucijų bendradarbiavimą.

Teisinių žinių konkurso „Temidė“ I etape „Protų mūšyje“ dalyvavo dvi mūsų gimnazijos komandos iš 5 narių „Mažvydukai“ ir „Nemakštiškiai“. Protų mūšio metu mokiniai tikrinosi teisines žinias ir išmonę trijuose protmūšio turuose, nemaža dalis klausimų reikalavo LR administracinio ir baudžiamojo kodekso išmanymo bei loginio mąstymo. Džiugu, kad mūsiškiams puikiai sekėsi ir viena iš komandų iškovojo prizinę vietą.

Sveikiname II vietą užėmusią komandą „Nemakštiškiai“: Barborą, Viktoriją, Deimantę, Jogailę ir Tomą!

Istorijos mokytoja Ineta Stankuvienė

Ankstesnis straipsnisKą žinome apie Europą ir Europos Sąjungą?
Sekantis straipsnisMokonomikos pamoka pradinukams