Šventėme „Vaikų Velykėles“

Mūsų gimnazijos ikimokyklinukai ir pradinukai jau daug metų dalyvauja projekte „Vaikų Velykėlės“, kurį organizuoja organizacija „Švieskime vaikus“. Tai projektas, puoselėjantis senas lietuviškas tradicijas, ugdantis tautišką vaikų mąstyseną .

Laukdami šv. Velykų vaikai prisiminė šventės papročius ir tradicijas, margino kiaušinius, gamino šventines dekoracijas ir sveikinimo atvirukus. Gimnazijos aplinkas papuošė mokinių darbai. Kiekvienas mokinys prisidėjo prie šventinio akcento – Didžiojo margučio kūrimo. Bendrai sukurto margučio nuotrauką nusiuntėme projekto organizatoriams ir sulaukėme vertingų dovanų. Kiekvienas projekto dalyvis apdovanotas knyga!

Grįžę po velykinių atostogų vaikai prisiminė Vaikų Velykėlių tradicijas. PUG ir kiekvienos klasės atstovai, įveikę atrankinius turus klasėse, dalyvavo margučių ridenimo varžybose! Paaiškėjo, kad geriausiai ir taikliausiai riedėjo trečioko Tautvydo, antrokių Miglės ir Rugilės margučiai. Visi varžybų dalyviai apdovanoti saldžiais prizais.

Mokytoja Virginija Ralienė

Ankstesnis straipsnisLaureatų „lietus“!