Žvilgsnis į knygų pasaulį

Mūsų gimnazijos antros, trečios ir ketvirtos klasių mokiniai dalyvavo respublikiniame pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkurse „Žvilgsnis į knygų pasaulį“. Pagrindinis iš konkurso tikslų – skaitymo įgūdžių gerinimas. Juk geri skaitymo įgūdžiai – tai raktas į visų dalykų pasaulius. Kodėl verta skaityti knygas? Pirmiausia, knygos žadina vaizduotę ir moko mus atrasti savo vidaus pasaulį. Džiugina, jog vaikai ne tik perskaitė knygas, bet ir, pasinerdami į knygų pasaulį, kūrybiškai iliustravo. Konkurso organizatoriai dėkoja visiems dalyviams už kūrybiškumą ir sveikina antros klasės mokinę Miglę Neverdauskaitę, laimėjus 2 vietą.

Mokytoja Juratė Dumskienė

Ankstesnis straipsnisDalyvavome respublikinėje pradinių klasių mokinių ir mokytojų konferencijoje „Vienas vardas – Lietuva“
Sekantis straipsnisDalyvavome respublikinėje praktinėje pradinių klasių mokinių konferencijoje „STEAM virusas“