Diskusija „Tolerancijos ribos“

Vykdydami MEPA projekto veiklas, 8 klasėje organizavome diskusiją „Ar skiriasi tolerancijos ribos Lietuvoje ir Europos Sąjungoje?“ Tolerancijos tema labai aktuali ir ne kartą aptarta, tačiau šį kartą ieškojome netradicinių tolerancijos pavyzdžių.

Mokiniai grupėse diskutavo ir pristatė, kuo, jų nuomone, tolerancija skiriasi miestuose ir kaimuose, kodėl Lietuvoje tolerancijos ribos vis dar siauresnės nei Europos Sąjungoje, kas toleruojama pasaulyje, bet Lietuvoje vis dar tabu.

Grupėse virė aktyvios diskusijos, o pristatymai buvo šmaikštūs, bet su brandžiomis įžvalgomis. Reflektuodami aštuntokai pasidžiaugė pavykusia diskusija, netikėtais argumentais ir draugų kūrybišku požiūriu į, atrodo, visiems gerai žinomą temą.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Marytė Karpienė

Ankstesnis straipsnisMEPA pamoka 5 klasėje „Europą vienijančios vertybės (2)“
Sekantis straipsnisKelionė mokslo šalyje